Харківська книжкова фабрика «Глобус», яка є корпоративним підприємством ДАК «Укрвидавполіграфія», виробляє 80% продукції для дітей.  Це підручники, шкільна канцелярія, художня   література, розвиваючі книжки для малюків, які виготовлені із дотриманням екологічних стандартів із застосуванням екологічно чистих фарб та паперу

Це сталося завдяки успішній модернізації поліграфічного підприємства, яке відбулось недавно. Першими замовником екологічно чистої книги у квітні 2018 року стало видавництво «Terra Incognita». Видання «Непрості» було надруковано  на екологічно чистому папері покращеного ґатунку «Pergraphica» австрійського виробника «Mondi» та з використанням екологічно чистих тріадних фарб німецького виробника «Epple». Друкувалась книга на листовій офсетній машині «Man Roland700», яка спеціалізується на друку високоякісної поліграфічної продукції.

Нещодавно ПРАТ «Харківська книжкова фабрика «Глобус» почала друкувати екологічні посібники, підручники, практикуми для учнів з 1-4 класів загальноосвітніх шкіл Донецької області та екологічно чисті набори для дитячих садочків.

Видання про тварин, рослини,  воду Донецької області та про те, як можна допомогти природі і як її оберігати, не забруднюючи навколишнє середовище, будуть виготовлені за екологічними стандартами  використанням лише екологічно чистих фарб. Особливістю цих натуральних фарб є те, що вони не мають запаху, а в процесі переробки  вони змиваються, і залишається лише чиста целюлоза.

Дотримання фабрикою екологічних норм при виготовленні поліграфічної продукції підвищує конкурентоспроможність підприємства, сприяє його виходу на європейський ринок.

 

Усі новини