Вітаємо Вас на нашому сайті!

 

Акціонерне товариство „Державна акціонерна компанія „Українське видавничо-поліграфічне об’єднання” – потужна  видавничо-поліграфічна компанія, яка забезпечує реалізацію узгодженої стратегії 23 поліграфічних, постачальницьких, видавничих підприємств та спеціалізованих науково-дослідних та проектного інститутів.

Територіально наші підприємства розташовані в 13 регіонах України: в Києві, Харкові, Львові, Дніпрі, Ужгороді та інших обласних центрах.

Завдяки наявності відповідного обладнання підприємства ДАК «Укрвидавполіграфія» мають  усі можливості для випуску великого спектра поліграфічної продукції та її подальшого супроводу до кінцевого отримувача.

Ми  лідери на національному ринку поліграфічних послуг. Завжди готові до співпраці та робимо все для того, щоб наші клієнти ставали нашими друзями!

 

З повагою,

Голова правління Василь Продан

ПРО НАС

Історично Акціонерне товариство “Державну акціонерну компанію “Українське видавничо-поліграфічне об’єднання” (скорочена назва   АТ “ДАК “Укрвидавполіграфія”) утворено на виконання Указу Президента України від 16.09.1998 р. №1033 “Про вдосконалення державного управління інформаційною сферою”, у відповідності із Постановами Кабінету Міністрів України від 31.10 1998 р. №1720 та від 26.11.1998 р. №1870 з метою підвищення ефективності державного управління в системі видавничої підготовки, поліграфічного виконання і розповсюдження друкованої продукції.

Підприємства компанії розташовані в 13  регіонах  України та  мають у своєму розпорядженні повний комплекс технологічного обладнання для випуску великого спектра поліграфічної продукції: книг, журналів, газет, образотворчої продукції, плакатів, буклетів, візиток, бланків, календарів, етикеток,тощо.
Гнучка цінова політика, швидкість та якість  дають можливість належно оцінити роботу підприємств ДАК «Укрвидавполіграфія». Постійними клієнтами поліграфічних підприємств є найбільші видавництва України.
Підприємства виконують доставку товару в будь-яку точку за побажанням замовника.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

  • Висока якість продукції
  • Стислі терміни виконання замовлень
  • Гнучка система ціноутворення
  • Можливість складського зберігання готової продукції
  • Доставка готової продукції
  • Присутність в столиці та більшості обласних центрів України
  • Досвід та професіоналізм
  • Доброзичливість працівників

Якщо Ви знаходитесь там, де немає нашого підприємства, або навіть в іншій країні, це  не означає, що Ви не можете з нами співпрацювати. Все, що від Вас потрібно, – це сформулювати завдання та відправити нам заявку.

До нас приходять клієнтами і стають друзями!